Rozwiązanie RAD Data Communications zdobywa nagrodę NGN 2010 Leadership Award

Firma RAD Data Communications ogłosiła, że Technology Marketing Corporation (TMC) uznało urządzenie operatorskie ETX-204A do zapewnienia SLA na łączach Ethernet – zwycięzcą głównej nagrody NGN 2010 ogłoszonej w publikacji TMC- Magazynie NGN.

Druga coroczna nagroda główna NGN przyznawana jest za wzrost, rozwój i wyróżnienie się pomiędzy aplikacjami i usługami zaprojektowanymi dla sieci przyszłych generacji oraz wprowadzenie zmian, które umożliwią rozwój technologiczny. ETX-204A od RAD Data Communications został nagrodzony w kategorii „Technologie Sieciowe”.
ResizeofETX204a

ETX-204A jest operatorskim punktem demarkacyjnym, który dostarcza SLA w warstwie drugiej i trzeciej dla usługi biznesowej skierowanej do grupy klientów za pośrednictwem lokalnie dostępnego Ethernetu. Oddziela logicznie sieć użytkownika od sieci transportowej dostarczającej usługi.

Z rozszerzającym się wachlarzem usług, kontrolą jakości i ochroną usługi wraz z możliwościami zabezpieczającymi, ETX-204A transportuje do jednego gigabajta przepustowości użytkownika przy zróżnicowanej jakości usług i monitoringu end-to-end w celu zapewnienia jakości SDH/SONET i 99,999 procentowej niezawodności.

Zwycięzca pierwszej nagrody 2010 NGN opisany jest w majowo-czerwcowym numerze magazynu NGN. W celu uzyskania dodatkowych informacji o TMC można odwiedzić stronę www.tmcnet.com. O Magazynie NGN przeczytamy więcej na www.ngn-mag.com.

RADDataCommunicationLogosmall

Firma RAD zapewnia transmisję sygnału wideo z mistrzostw świata do Europy za pośrednictwem sieci IP

RADLogo

Wielki europejski operator telekomunikacyjny korzystał z rozwiązań dostępu telekomunikacyjnego firmy RAD Data Communications do transmisji wideo w standardzie IP z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które trwały w Republice Południowej Afryki.

Wdrożenie to jest szczególnie godne uwagi, ponieważ modemy NTU (Network Termination Unit) RIC-E3 Fast Ethernet over E3 firmy RAD umożliwią transmisję przekazu wideo za pośrednictwem protokołu IP w istniejącej sieci SDH. Operator utrzymuje dwa oddzielne łącza SDH między Afryką a Europą – jedno aktywne i jedno zapasowe, aby zagwarantować ciągłość transmisji w przypadku awarii sieci.

Urządzenie NTU RIC-E3 umożliwia przesył sygnału standardu Fast Ethernet za pomocą linii dostępowych E3 dzięki funkcji konwersji sygnałów Ethernet na standard TDM. Ponadto, urządzenie oferuje rozszerzenie funkcji sieci lokalnych Ethernet, tj. zdalnego monitorowania awarii, całościowego rozdzielenia ruchu i gwarantowanej strategii QoS (Quality of Service) również do sieci SDH/SONET.