Rozwiązanie RAD Data Communications zdobywa nagrodę NGN 2010 Leadership Award

Firma RAD Data Communications ogłosiła, że Technology Marketing Corporation (TMC) uznało urządzenie operatorskie ETX-204A do zapewnienia SLA na łączach Ethernet – zwycięzcą głównej nagrody NGN 2010 ogłoszonej w publikacji TMC- Magazynie NGN.

Druga coroczna nagroda główna NGN przyznawana jest za wzrost, rozwój i wyróżnienie się pomiędzy aplikacjami i usługami zaprojektowanymi dla sieci przyszłych generacji oraz wprowadzenie zmian, które umożliwią rozwój technologiczny. ETX-204A od RAD Data Communications został nagrodzony w kategorii „Technologie Sieciowe”.
ResizeofETX204a

ETX-204A jest operatorskim punktem demarkacyjnym, który dostarcza SLA w warstwie drugiej i trzeciej dla usługi biznesowej skierowanej do grupy klientów za pośrednictwem lokalnie dostępnego Ethernetu. Oddziela logicznie sieć użytkownika od sieci transportowej dostarczającej usługi.

Z rozszerzającym się wachlarzem usług, kontrolą jakości i ochroną usługi wraz z możliwościami zabezpieczającymi, ETX-204A transportuje do jednego gigabajta przepustowości użytkownika przy zróżnicowanej jakości usług i monitoringu end-to-end w celu zapewnienia jakości SDH/SONET i 99,999 procentowej niezawodności.

Zwycięzca pierwszej nagrody 2010 NGN opisany jest w majowo-czerwcowym numerze magazynu NGN. W celu uzyskania dodatkowych informacji o TMC można odwiedzić stronę www.tmcnet.com. O Magazynie NGN przeczytamy więcej na www.ngn-mag.com.

RADDataCommunicationLogosmall

Comments are closed.