Zapanuj nad chaosem dzięki oprogramowaniu Novell File Management Suite

Zarządzanie pamięcią masową to poważna sprawa! Dla niektórych szokującą może się okazać informacja, że nawet 80 procent danych cyfrowych to dane „nieustrukturyzowane”, czyli dane w postaci plików, które zostały zapisane przez użytkowników. Co więcej, ten odsetek każdego roku zwiększa się o przerażające 60 procent. Dane tego rodzaju rozprzestrzeniają się niemal jak chwasty, a panowanie nad nimi stało się dziś bardziej kosztowne, czasochłonne i skomplikowane niż kiedykolwiek wcześniej.

Oprogramowanie Novell File Management Suite to pierwsze rozwiązanie, które zapewnia firmom maksimum korzyści dzięki zarządzaniu plikami w pamięci masowej. Pomaga zapanować nad chaosem poprzez inteligentne zarządzanie przechowywaniem plików w oparciu o role użytkowników oraz odpowiednio dostosowane zbiory reguł biznesowych.

IDC przygląda się technologii: sprawna pamięć masowa klasy korporacyjnej do przechowywania plików
Noemi Greyzdorf, kierownik ds. badań w dziale oprogramowania do przechowywania danych firmy IDC, przygląda się problemom z zakresu działania firm, które spowodowane są przez zużywanie coraz większych zasobów pamięci masowej oraz powstawanie nowych zasad dotyczących przechowywania danych zapisanych w plikach. Rozważa także rolę, jaką oprogramowanie Novell File Management Suite odgrywa w procesie rozwiązywania tych problemów.

* Problemy natury operacyjnej związane z przechowywaniem danych.
* Koncepcje kontroli kosztów.
* Usprawnienie przechowywania i ochrony danych.
* Poprawa zarządzania informacjami.
* Lepszy nadzór, zarządzanie ryzykiem i zgodność z przepisami
* kluczowa rola oprogramowania Novell File Management Suite (NFMS) w przezwyciężaniu tych wyzwań.

Comments are closed.